Hallitus Oy

Esko Helin (pj), 0400 640 777, e.helin(a)kolumbus.fi
Pauli Autio (vpj) , 040 500 9449, pauli.autio(a)gmail.com
Paavo Luukkonen, 0400 642 844, paavo.luukkonen48(a)gmail.com
Petri Maaniemi, 040 567 1648, petri.maaniemi(a)kolumbus.fi
Timo Pohjankoski, 0400 544 835, timo.pohjankoski(a)elisanet.fi
Jarmo Parviainen, 0400 976 658, jarmo.parviainen(a)maansiirtoliikekoivunen.fi
Tommi Tiihonen, 050 405 9083, tommi.tiihonen(a)ncc.fi
Sari Liukkonen, 040 746 8701, sari.liukkonen(a)netti.fi
Janne Fors, 040 514 7518, janne.fors(a)gmail.com

TUTUSTU PALVELUIHIMME!

Tarjolla golfopetusta, monipuoliset harjoitusalueet sekä kodikkaasta klubitalostamme löytyvät klubiravintola, pro shop sekä wc- ja pukeutumistilat miehille ja naisille.

>> LUE LISÄÄ

Etsitkö tätä? 

Jos et löytänyt etsimääsi, niin...

>> KLIKKAA TÄSTÄ


 Kyllä, nopeasti
 Kyllä, pienen etsinnän jälkeen
 En löytänyt